Kompiuterinių žaidimų entuziastų valgymo įpročiai, kurių reikėtų atsikratyti

Kompiuteriniu zaidimu entuziastu valgymo iprociai kuriu reiketu atsikratytiDaugelis mūsų, kompiuterinių žaidimų entuziastų, “game’erių”, esame studentai, programuotojai, inžinieriai; iš esmės žmonės, kuria ilgas valandas praleidžia prie kompiuterio. Mes dažniausiai savo mėgstamiausius žaidimus žaidžiame iki vėlumos abra net ryto, arba stebime kitus žaidėjus per tokias platformas kaip Twitch.tv. Kai kuriems žmonėms tokio tipo elgesys gali pasirodyti keistas ar netgi nesveikas, nenormalus. Pažiūrėkite keletą žemiau pateiktų pavyzdžių:

Vakarienei gruzdinta vištiena ar pica? Labai gerai apibendrina mano dabartinius valgymo įpročius…

Apskritai daug vienu metu valgyti nėra gerai! Jeigu neturime laiko pasiruošti sveikų patiekalų, investuokite į trintuvą, kad galėtumėte patys pasigaminti kokteilius. Geras derinys yra braškių su bananais, tinka bet kokie vaisiai kuriuos mėgstate. Tokie kokteiliai suteiks jums energijos užtaisą ryte prieš einant į mokyklą ar darbą!

Kokius užkandžius mėgsti tu? O gėrimus (pvz. limonadus)? Jei mėgsti kavą, gerk ją juodą. Įsidėk šiek tiek cinamono ir cukraus, jeigu tiesiog juoda yra per karti skonio receptoriams. 

Gerk daugiau vandens! Vanduo sveika ir padės mums neužmigti kai pradės merktis akys…

Internetinių žaidimų fanatikai  turėtų stengtis apriboti suvartojamo kepto maisto, greito maisto, picų, saldumynų, gazuotų gėrimų (limonadų) kiekį. Tai gali būti įprotis kurio sunku atsikratyti jeigu taip valgote jau daugelį metų. Tiesiog stenkitės valgyti saikingai, ir sveikai maitintis kai tik galite!

Neabejotinai turėtume valgyti daugiau vaisių, daržovių, apriboti saldainius ir greitą maistą…

Ką daryti jeigu neturi laiko gaminti? Tam ir yra sukurtas greitasis maistas! Be to, parduotuvėse, bakalėjos skyriuje, yra daugybė šaldytų vakarienių…

Man reikia labai daug energijos, nes žaidžiu daug “League of Legends”, dėl to geriu “Monster” energetinius gėrimus. Jei tai turi kofeino, tai duos ir energijos (tiesa?) tiesa?…Taip…?

Nėra tokio dalyko kaip energetiniai gėrimai. Iš esmės tai yra cukrus ir kofeinas, kuris kenkia širdžiai ir sukelia priklausomybę nuo cukraus, kurios negali įsivaizduoti. 

Kurie vaisiai yra sveikiausi?

  • Braškės
  • Bananai
  • Obuoliai
  • Arbūzai

Taip pat labai gerai yra mėlynės ir avietės. Jeigu labai trokštate ko nors saldaus, pasiimkite saują razinų (arba vynuogių, jei jas mėgstate labiau). Tai yra žymiai sveikiau ir dažniausiai turi apie 100 kalorijų pagal porcijos dydį (maža sauja). To turėtų užtekti iki vakarienės.. o jai tikriausiai bus mėsa su bulvėmis ir daržovėmis!

Retkarčiais nesveikai valgyti nėra blogai, tačiau stenkitės tai daryti kuo rečiau. Rūpinkitės savimi valgydami sveiką maistą ir ribodami greito maisto suvartojimą. Vis tiek galite valgyti mėgstamiausią maistą, bet saikingai. Sveikos gyvensenos įpročių kūrimas yra geriausias kelias į tvirtą sveikatą. Tai gyvenimo būdo pokytis, kuris tikimės, padės ilgainiui!